Ви потрапили в блог, на якому можна дізнатися основні види заробітку в інтернеті.
Вашій увазі будуть надані різні види заробітку. Як заробляти, вирішувати Вам!
Та не забувайте старе гасло: Краще синиця в руках, ніж журавель в небі!

Робота рерайтерів.

Рерайтінг (rewriting) - переписування тексту. Фахівців з лексичними змінами оригінальних текстів називають рерайтером.
 Основні прийоми і методи рерайтинга

     Використання синонімічних слів.
     Переклад прямої мови в непряму.
     Переміщення абзаців.
     Спрощення тексту за рахунок видалення слів і словосполучень, що не несуть смислове навантаження, зміни граматичного ладу пропозицій і т. п.
     Переписаний текст повинен володіти тим же або меншим обсягом інформації оригінальної статті за умови збереження відповідності смисловому змісту оригіналу. Але також може містити коментарі експертів за умови винесення їх в окрему частину тексту.

Вакансії на рерайтинг актуальні завжди.   У наш комп'ютеризований вік, у зв'язку з бурхливим розвитком Інтернету, з'явилося безліч нових віддалених професій, затребуваних на просторах всесвітньої павутини. До них можна віднести і одну з найбільш затребуваних вакансій: рерайтер. Завдяки тому, що пошукові системи понад усе цінують сайти з унікальним контентом (статтями), попит на подібну роботу величезний. Тому, освоївши ази рерайтинга, можна з успіхом заробляти в Інтернеті. 
   Давайте розберемося, що ж таке рерайтинг і де саме затребувана робота рерайтера.Робота рерайтера полягає в переписуванні вихідного тексту своїми словами таким чином, щоб у результаті вийшов унікальний текст без втрати сенсу. Це дуже схоже на шкільний переказ, який доводилося писати всім нам без винятку. Однак, на відміну від переказу, рерайтинг статей вимагає дотримання деяких нескладних правил: новий текст не повинен містити домислів чи особистих думок рерайтера, а також будь-яких коментарів. Стаття повинна бути переписана близько до оригіналу, без втрати структури та змісту.   Рерайт статей можна поділити на простий (або технічний) і складний (або глибокий). Технічний рерайт передбачає заміну слів синонімами, в результаті чого пошукові системи сприймуть цей текст як унікальний. Однак рерайт подібної якості годиться більше для сателітів, тому що найчастіше в подібній статті легко розпізнається оригінал, і якщо пошуковим системам досить унікальності, то людині, який зауважив, що схожу статтю вже десь читав, це може не сподобатися. Тому якщо рерайт робиться для більш серйозного сайту, краще робити глибокий рерайт. В цьому випадку матеріал статті повністю переробляється, при цьому зберігаються всі основні ключові ідеї тексту. Глибокий рерайтинг вже ближче до копирайтингу, відмінність полягає лише в тому, що в тексті відсутня особиста думка або думки самого рерайтера, і Вам зазвичай дається оригінал статті.

Комментариев нет:

Отправить комментарий